- Liittynyt
- 4 Huhtikuu 2025
- Viestit
- 188
Kyseinen auto on tullut Luopioisille toukokuun loppupuolella.Katoinki hämentyneenä että mikä ihmeen 8900 sielä parkissa kököttää ku menin ohitse eilen![]()
Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom.: This feature may not be available in some browsers.
Kyseinen auto on tullut Luopioisille toukokuun loppupuolella.Katoinki hämentyneenä että mikä ihmeen 8900 sielä parkissa kököttää ku menin ohitse eilen![]()
Onko i-shift vaihteilla varustettu kun vissiin norjasta tuoto?Ti 21.7
Luopioisten Linjan uusi Volvo 8900LE linjalla 43. Näytä liitetiedosto 10292 Auton rekisteritunnus on EVO-696.
Kyllä tuossa I-Shift minun mielestä on.Onko i-shift vaihteilla varustettu kun vissiin norjasta tuoto?
ZF-vaihteistolla on.Onko i-shift vaihteilla varustettu kun vissiin norjasta tuoto?
Kesäseisokki lienee nyt ohi, sillä TKL #2 on parhaillaan hinkkaamassa Hiedanrannan liityntälinjoja 21 ja 22. Avoimessa datassa näkyy myös #1/16, #3/26 ja #4/34. Tosin talviaikataulutki tulevat pian voimaan.Kesä tauolla he.
Minulla on vahva epäilys, että niitä nähdään mm. Lempäälän koululinjoilla. Toisaalta KA:n tuntien niitä voi toki liikkua missä vaan heidän linjoilla.Joko siellä on näkynyt yhtään KA Tampereelle tulleita Scania Citywideja joita siirtyi Jyväskylästä ?
Syyskuussa kai pitäisi tulla ajoonJoko siellä on näkynyt yhtään KA Tampereelle tulleita Scania Citywideja joita siirtyi Jyväskylästä ?
Mitä itse olen kuullut.Syyskuussa kai pitäisi tulla ajoon