Käytät vanhentunutta selainta. Selaimesi ei mahdollisesti näytä tätä tai muita sivustoja oikein. Sinun tulisi päivittää selaimesi tai käyttää vaihtoehtoista selainta..
Esittelyajossa jätti ihan miellyttävän vaikutelman, tasaista ja melko hiljaista kyytiä. Saa nähdä millaisia kokemuksia näistä täällä saadaan, itse en kyllä osaa keksiä miksi olisivat sähköbusseja parempi vaihtoehto.
Kaipa vety on ystävällisempää luontoa ajatellen ja muita hyviä syitä, myyntimiehet tietää parhaiten.. Ja bussi eurooppalainen, ei ole kiinan riippuvuutta, tai no kai ne osa materiaaleista sieltä tulee
Tämä sivusto käyttää evästeitä sisällön personoimiseksi, käyttökokemuksesi räätälöimiseksi sekä pitämään sinut kirjautuneena sisään mikäli rekisteröidyt.
Jatkamalla tämän sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön.