- Liittynyt
- 19 Elokuu 2022
- Viestit
- 2,063
Onko tämä nyt toinen tai jopa kolmas kerta kolmessa kuukaudessa, jolloin Sundsbergin varikon laturit eivät toimineet?Sundsbergissä oli yöllä sähköt poikki ja sähköautot eivät latautuneet.
Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom.: This feature may not be available in some browsers.
Onko tämä nyt toinen tai jopa kolmas kerta kolmessa kuukaudessa, jolloin Sundsbergin varikon laturit eivät toimineet?Sundsbergissä oli yöllä sähköt poikki ja sähköautot eivät latautuneet.
Toinen, sunnuntaina 11.10. oli ensimmäinen kerta.Onko tämä nyt toinen tai jopa kolmas kerta kolmessa kuukaudessa, jolloin Sundsbergin varikon laturit eivät toimineet?
Varmaan ihan regenerointi, kommentoinkin aiemmin tänään Oulun ketjuun, että etenkin tuon sarjan VDL:t ovat silloin aivan kuin höyryvetureita. Jumalattomia pilviä päästelevät ja hirveää mekkalaa pitävät silloin.4.11.
PL 422 / 522
Auto päästää jotain ihmeellistä savua perästä joka kerralla kun lähtee kiihdyttämään ja kiihdytyksestä kuuluu todella kova ääni, muistuttaa mielestäni vähän Citea XLE-145:sta lähtevää ääntä, sisällä on tavallista voimakkaampi käry, lisäksi satuin istumaan auton takapenkillä ja huomasi että moottori oli ihan kuuma.
Otin auton vaihdossa Rautatientorilla. LIJ oli aiemmin epäkunnossa mutta sain sen toimimaan jo Rautatientorilla, ja ongelmitta toimikin. Ja manuaalit laitoin N-kirjaimen huomattua tavalliseen 600:aan.Ke 4.11.
KAH 1837 / 600 (manuaalikilvillä, kilvissä 600N)