Palomaa
Suljettu tunnus
- Liittynyt
- 4 Tammikuu 2012
- Viestit
- 1,178
Tuo on minullakin suunnitelmissa, eli ajattelin jokaisen firman kaluston saada pakettiin.Linja-autojen korikuvasto ollut suunnitteilla jo ikuisuuden ja nyt se on osittain käytössä.
Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom.: This feature may not be available in some browsers.
Tuo on minullakin suunnitelmissa, eli ajattelin jokaisen firman kaluston saada pakettiin.Linja-autojen korikuvasto ollut suunnitteilla jo ikuisuuden ja nyt se on osittain käytössä.
Linja-autojen korikuvasto ollut suunnitteilla jo ikuisuuden ja nyt se on osittain käytössä. Tarkoituksena siis koota mahdollisimman monen korin ulko- ja sisäkuvia yhteen paikkaan, josta ne löytyy helposti. Tällä hetkellä kuvastosta löytyy (jo aikoja sitten kuvatut) VDL Citea LLE-120 sekä Volvo 8900LE.
Jokaisen korin kohdalla pyritään tuomaan mahdollisimman monia yksityiskohtia ja tuttuja piirteitä esille.
Voitte kertoa omia ehdotuksianne seuraavasta kuvattavasta korista. Kuvaan kun kerkiän, luultavimmin syyslomalla 15-19. lokukuuta.
Kuvastoon >>
Uusia kuvia!
Tuoreimmat kuvat löytyvät hakusanoilla
28102012
Hakusana
03112012
Uusia kuvia!
Hakusana
03112012
Uutta mm. Pasilan ratapiha sekä korikuvastoon lisätty VDL Citea SLE-120 ja Lahti Scala.
Lisäksi pari videota VDL:stä, joista ensimmäinen on tänään tapahtuneeseen ovivikaan liittyvä.
http://www.youtube.com/watch?v=FQYyZ3pTsdg
http://www.youtube.com/watch?v=J-3fHlmw2LE