- Liittynyt
- 26 Marraskuu 2024
- Viestit
- 276
Tukl 50 lyhyt scala/1
Onko ollut ykkösellä aiemmin/ lähiaikoina?
Oli Kesä-Heinäkuussa
Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom.: This feature may not be available in some browsers.
Tukl 50 lyhyt scala/1
Onko ollut ykkösellä aiemmin/ lähiaikoina?
On ollut.Tukl 50 lyhyt scala/1
Onko ollut ykkösellä aiemmin/ lähiaikoina?
Aika erikoinen autovalinta reitillä oon kuullu että reitillä 10 pitäis olla pelkästään sähköbusseja. Miksköhän tää autovalinta.Muurinen 161/10. Lähti 19:27 Satamasta.
Muurisen Suburbaneista ei ole otettu kun kysyin kuskilta niin kuulemma Muurinen pitää turvavöitä koska niitä voi käyttää Charter käytössä.Nyholmin autosta 2072 (Scania Suburban / MYT-392) on otettu etupenkin matkustajan turvavyöt pois. Onkohan muistakin Suburbaneista?
Oli ajossa myös 11.8 linjalla 802 silloin ei kyllä linjakilpi pelittänyt.25.8
Muurinen #158, 801
Oli ajossa myös 11.8 linjalla 802 silloin ei kyllä linjakilpi pelittänyt.
Seutulinjoilla menee TLO valkosia 8700 ja tietenkin TLO 52. Seutulinjoilla voi mennä myös pitkän matkan 8900LE föli väreissä.Kulkeeko noita nobinan dieselautoja jokapäiväsessä liikenteessä? Mutta kulkeeko myös muutakin hyvää turussa kuin noit nobinalaisia diiseleitä?