- Liittynyt
- 3 Kesäkuu 2024
- Viestit
- 50
22.5
TKL: 60/22
Ollut jo 3 peräkkäisenä päivänä samalla linjalla
TKL: 60/22
Ollut jo 3 peräkkäisenä päivänä samalla linjalla
Viimeksi muokattu:
Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom.: This feature may not be available in some browsers.
Kyseinen auto saannut uuden maalipinnan. Oli kuulemma aikaisempi väärin maalailtu.22.5
TKL 11/23
Oioi mikä teli 8700 siellä takana oikein komeilee?Kyseinen auto saannut uuden maalipinnan. Oli kuulemma aikaisempi väärin maalailtu.
Oisko ollut 123? Ainakin joku CHL kilpinen oli.Oioi mikä teli 8700 siellä takana oikein komeilee?
121 siinä on ollu viimeks parkissa ollu ainakin. Se siellä pyöri ympäriinsä jotain ajokuntotestejä kai tekemässä. Ja ajo tonne suuntaan mutta en nähny mihin sinne. Mutta uskon että on 121Oisko ollut 123? Ainakin joku CHL kilpinen oli.
Nämähän lähtevät Ukrainaan viimeisimmän tiedon mukaan.121 siinä on ollu viimeks parkissa ollu ainakin. Se siellä pyöri ympäriinsä jotain ajokuntotestejä kai tekemässä. Ja ajo tonne suuntaan mutta en nähny mihin sinne. Mutta uskon että on 121![]()
Eipä oikein lainkaan.Huomenna Tampereelle... löytyykö sieltä sunnuntaisin jostain vielä 8700le tai scaloja?
Entä mistäs löydän yutong u15Eipä oikein lainkaan.
Linjalta 26Entä mistäs löydän yutong u15![]()
Pystyykö autojen sijaintia seuraamaan?Linjalta 26
Kyllä pystyy, kun auto on linjalla. Tällä hetkellä odottamassa lähtöään Raholan päättäriltä 13:05 vuorolle, joten ei näkyne vielä hetkeen.Pystyykö autojen sijaintia seuraamaan?
Kiitos! Nyt on U15 nähty!Kyllä pystyy, kun auto on linjalla. Tällä hetkellä odottamassa lähtöään Raholan päättäriltä 13:05 vuorolle, joten ei näkyne vielä hetkeen.