Sillä lähdöllä onkin reittilokissa tiedot vain Brobackaan eli onnettomuuspaikalle asti. Ajoneuvo Nobina 1211.Lienee 8.56 Espoon Keskuksesta lähtenyt vuoro, koska 9.32 Kattilasta on peruttu?
Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom.: This feature may not be available in some browsers.
Sillä lähdöllä onkin reittilokissa tiedot vain Brobackaan eli onnettomuuspaikalle asti. Ajoneuvo Nobina 1211.Lienee 8.56 Espoon Keskuksesta lähtenyt vuoro, koska 9.32 Kattilasta on peruttu?
Thanks, tilannehuone unohtui tarkistaa.... ompa omituinen paikka ulosajolle, jossain Kattilan hiekkatiellä ei olisi ihmeLienee 8.56 Espoon Keskuksesta lähtenyt vuoro, koska 9.32 Kattilasta on peruttu? Tilannehuone.fi tietää kertoa, että
07.08.2025 9:18:06
Espoo
tieliikenneonnettomuus: keskisuuri
Linja-auto ajautui ojaan Nuuksiontiellä. Pelastuslaitos pelasti seitsemän henkilöä kallistuneesta autosta ikkunan kautta. Kukaan ei loukkaantunut.
Tilannehuone.fi, Länsiväylä, Helsingin Sanomat
Tie 11307, eli Nuuksiontie.
Paikka: Espoo. Tarkempi paikka: Paikasta Brobacka 400 m, suuntaan Solvalla.
Raskaan ajoneuvon nostotyö. Tie on suljettu liikenteeltä. Haittaa molempiin ajosuuntiin
Ajankohta: 07.08.2025 klo 10:25 alkaen toistaiseksi
Päivitetty: 7.8.2025 10:28
Fintraffic