- Liittynyt
- 26 Marraskuu 2024
- Viestit
- 169
Mitäs Volvoja on vielä ajossa
Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom.: This feature may not be available in some browsers.
Saisko myös pientä tarkennusta että mitä Volvoja meinaat? Koska niitä on vielä paljon ajossa.Mitäs Volvoja on vielä ajossa
8500/8700leSaisko myös pientä tarkennusta että mitä Volvoja meinaat? Koska niitä on vielä paljon ajossa.
Näistä ainakin Nobinan 767 oli liikenteessä vielä ihan lähipäivinä.8500/8700le
Kaikki paitsi Nobinan 767 ja 770 sekä LS-Liikennelinjojen 52 ovat ilmeisesti jo jääneet pois ajosta. Viimeisenä mainittu on todella harvinainen näky, mutta silloin tällöin autoa käytetään Paraisten linjan vara-autona.8500/8700le
katsoin että nyholm 2070 oli tänään 99:lläKaikki paitsi Nobinan 767 ja 770 sekä LS-Liikennelinjojen 52 ovat ilmeisesti jo jääneet pois ajosta. Viimeisenä mainittu on todella harvinainen näky, mutta silloin tällöin autoa käytetään Paraisten linjan vara-autona.
CHL-kilpisillä Volvoilla olisi vielä ajoaikaa Föli-liikenteessä jäljellä, muttei niitäkään ole tainnut ajossa enää olla, kun uudet Yutongit ovat pikkuhiljaa tulleet liikenteeseen.
onko sitä muuten mahdollista nähdä jotenkin,saada kuvaaKaikki paitsi Nobinan 767 ja 770 sekä LS-Liikennelinjojen 52 ovat ilmeisesti jo jääneet pois ajosta. Viimeisenä mainittu on todella harvinainen näky, mutta silloin tällöin autoa käytetään Paraisten linjan vara-autona.
CHL-kilpisillä Volvoilla olisi vielä ajoaikaa Föli-liikenteessä jäljellä, muttei niitäkään ole tainnut ajossa enää olla, kun uudet Yutongit ovat pikkuhiljaa tulleet liikenteeseen.